Luis Garcia został Marynarzem! Hiszpan podpisał kontrakt z Central Coast Mariners!

Do Australii przyleciał na mecz legend Liverpoolu, ale zostanie na dłużej! Luis Garcia podpisał dziś kontrakt z Central Coast Mariners!

Były reprezentant Hiszpanii i zwycięzca Ligi Mistrzów z Liverpoolem wzmocni zespół Tony'ego Walmsley'a przynajmniej do końca obecnego sezonu. Przyda się, bo Marynarze po 15. kolejkach są na ostatnim miejscu z zaledwie 9 punktami, a dziś rano polskiego czasu przegrali 1:3 z Adelaide United.

37-letni już Hiszpan nie może doczekać się, żeby poznać Central Coast i zagrać w A-League.

- Jestem bardzo podekscytowany, że będę mógł tutaj zagrać. To dla mnie wielkie wyzwanie, zwłaszcza w tak rozwojowym klubie, jak Mariners. Będę chciał przekazać moje doświadczenie młodym piłkarzom, na których oparta jest tutaj drużyna. W dodatku zagram w piłkę w jednym z najpiękniejszych miejsca na świecie!

Hiszpan podpisał kontrakt do końca obecnego sezonu, z możliwością jego przedłużenia. Pierwsze spotkanie Garcia rozegra 23 stycznia przeciwko Western Sydney Wanderers na Celtra Coast Stadium w Gosford, gdzie Marynarze rozgrywają swoje domowe mecze. Start o 9:30 polskiego czasu.Autor: Adam_Kotleszka
Więcej australijskiej piłki:
facebook: 
Piłka Nożna w Australii i Nowej Zelandii
.
nasz dział Futbol na Antypodach


 
  • dodano: 16.01.2016 17:59
  • autor: Adam Kotleszka
  • Komentarzy ()
 
 

Partnerzy