Tim Cahill zmienia klub! Nowe wyzwanie w Chinach!

Tim Cahill nie musiał długo czekać na nowy klub. Australijski weteran w Chinach szybko wyrobił sobie markę i po rozwiązaniu kontraktu z Shanghai Shenhua, błyskawicznie zgłosili się po niego włodarze Hangzhou Greentown!

Tim Cahill nie musiał długo czekać na nowy klub. Australijski weteran w Chinach szybko wyrobił sobie markę i po rozwiązaniu kontraktu z Shanghai Shenhua, błyskawicznie zgłosili się po niego włodarze Hangzhou Greentown!Nowy trener w jego poprzednim klubie - Gregorio Manzano uznał, że chce budować podstawowy skład, w którym nie będzie miejsca dla 36-letniego Australijczyka. Mimo oburzenia fanów Shanghaiu, mimo tego, że sam piłkarz przyznał, że jest bardzo rozgoryczony taką decyzją, tydzień temu umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

Dziś Cahill podpisał 5-miesięczny kontrakt z jednym z największych rywali swojego poprzednigo klubu - Hangzhou Greentown.

W chińskiej Super Lidze reprezentant Socceroos zdobył 11 goli w 28 meczach. Po rozwiązaniu umowy z Shenhua, spekulowano, że piłkarz przeniesie się do A-League. Ostatecznie, przynajmniej do czerwca, zostaje w Chinach.
Więcej australijskiej piłki:
Adam_Kotleszka
Piłka Nożna w Australii i Nowej Zelandii
.
Futbol na Antypodach


 
  • dodano: 22.02.2016 11:10
  • autor: Adam Kotleszka
  • Komentarzy ()
 
 

Partnerzy