Pocztówka z przeszłości

Stare zdjęcia mają swój urok. Można po latach znaleźć na nich coś lub kogoś czego w chwili robienia nie można się było nawet spodziewać. Na przykład reprezentanta jednego z krajów jadących na Mundial w Brazylii, obecnie jednego z najlepszych stoperów świata. Na jednym z portali społecznościowych Krzysztof Kaliciak (grał m.in. w GKS-ie Katowice i Cracovii) opublikowął taką oto fotkę z poniższym komentarzem:

Anegdotka z życia młodego człowieka który myślał, że zostanie piłkarzem :)

Mając bodajże 15 lat pojechalismy z kadrą Polski na turniej do Belgii. Idąc spacerkiem Kali (Krzysztof Kaliciak) mowic do Piero (Marcin Pietroń) - "zobacz jakiś muzin idzie, dawaj strzelimy sobie z nim fotkę".

Jak się później okazało, muzin zostać piłkarz (...) a my nie.

No tak - Vincent Kompany, bo to on był tym rzeczonym "muzinem" gra obecnie w Manchesterze City a z reprezentacją Belgii za kilka miesięcy zagra na Mundialu w Brazylii. A co z pozostałą dwójką bohaterów? Marcin Pietroń gra obecnie w ojczyźnie Henninga Berga - norweskim Framie Larvik a Krzysztof Kaliciak, po krótkim pobycie w Kolejarzu Stróże, szuka klubu. Różnica pomiędzy Kompanym a dwójką kompanów - delikatnie mówiąc, widoczna. Ważne jednak, że chłopaki potrafią zachować odpowiedni dystans do tego, co robią. Człowiek pozostaje wtedy zdrowszy a i humor ma lepszy. Choć zapewne Kompany także na niego nie narzeka.

 
  • dodano: 03.01.2014 17:09
  • autor: Joanna Jeż
  • Komentarzy ()
 
 

Partnerzy