Ustaw Ligę z lovefootball.pl

Z okazji jutrzejszego wznowienia ekstraklasy, na fali coraz popularniejszych gier typu Fantasy Liga itp. nasz serwis włącza się do zabawy. W „Ustaw Ligę” na weszlo.com została stworzona dla naszych czytelników specjalna liga prywatna lovefootball.pl. Dla najlepszych z najlepszych zostały przygotowane atrakcyjne nagrody: zwycięzca ligi otrzyma koszulkę meczową dowolnego klubu piłkarskiego (jeżeli z Polski to z autografami zespołu) + rabat w sklepie lovefootball.pl, natomiast osoby z 2 i 3 miejsca książki o tematyce sportowej + również rabat w sklepie lovefootball.pl. Jest więc o co walczyć ;)

Po każdej kolejce będziemy robili podsumowania danej kolejki, kto najlepiej się spisał, kto zajmuje miejsca na podium, przewidywania kogo można powołać do następnej, jakie 11-stki (a w zasadzie 15-stki) powołali nasi redaktorzy itp.

Wszystkie osoby biorące udział w zabawie, prosimy albo w wiadomości prywatnej na naszym FanPage'u, albo na adres mihajlo1992@gmail.com (w temacie wiadomości mailowej wpisujecie "Biorę udział w Ustaw Ligę" lub samo "Ustaw Ligę") napiszcie swoje imię i nazwisko (jeżeli przez FB to nie trzeba) lub nick w grze oraz obowiązkowo nazwę Waszego klubu. Pozwoli nam to łatwiej się skontaktować ze zwycięzcą konkursu

Zapraszamy do wspólnej zabawy, link do ustaw ligę znajdziecie TUTAJ, a kod do naszej prywatnej ligi to: 520461465

 
  • dodano: 13.02.2014 18:40
  • autor: Mihajlo
  • Komentarzy ()
 
 

Partnerzy