Odzież reklamowa

2019-05-24

Z punktu widzenia budowania spójnego wizerunku, bardzo ważne między innymi jest także znakowanie odzieży reklamowej. Kiedy zastanawiasz się, który importer odzieży reklamowej okaże się tym najlepszym, musisz wziąć pod uwagę kilka kwestii - w tym metody znakowania. Pamiętaj bowiem, że osoby postronne będą oceniały całokształt, a nie pojedyncze kwestie.


Czy znakowanie odzieży reklamowej jest ważne? Tak, w dodatku tak samo, jak wybór jej jakości. Właśnie w ten sposób budujesz swój spójny wizerunek. Zwróć uwagę, że nikt nie będzie oceniał twojego wizerunku na podstawie fragmentu: jakości samej odzieży, nadruku czy formy wręczenia. Którykolwiek importer odzieży reklamowej będzie dla ciebie wykonywał twoją odzież reklamową, każdy jej element musi być możliwie jak najlepiej dopracowany.

Jakie są metody znakowania odzieży reklamowej?

Gdy zastanawiasz się, który importer odzieży reklamowej będzie dla ciebie najlepszy, musisz wziąć pod uwagę, jaką techniką nanosi on nadruk na ubranie. Zdecydowanie najczęściej spotykane sposoby znakowania odzieży reklamowej to m.in. druk cyfrowy, sitodruk, haft komputerowy czy folia flex i flock.

Firma do znakowania odzieży reklamowej

To, który importer odzieży reklamowej będzie dla ciebie najlepszy, to wcale nie taka łatwa decyzja. Żeby zrozumieć, na co zwracać uwagę, możesz spróbować przemyśleć to na przykładzie koszulek. Dobrze wiesz, że możesz znaleźć na rynku nie jeden, a naprawdę wiele rodzajów koszulek, które mają dokładnie ten sam skład surowców. Okazuje się jednak, że bawełna ma sporo rodzajów, a więc finalnie sam nadruk na niej również może być bardzo różny.

Najlepszy importer odzieży reklamowej oferuje usługi połączone. Co to znaczy? U profesjonalisty znajdziesz nie tylko odzież reklamową, ale także usługę znakowania odzieży reklamowej. Masz wtedy pewność, że dana firma zna się na znakowaniu tej konkretnej odzieży. Finalnie zatem uzyskasz perfekcyjnie wykonane znakowanie.

Jaka metoda znakowania odzieży jest najlepsza?

Na rynku występuje niejeden importer odzieży reklamowej, a każdy z nich znakowanie wykonuje na co najmniej kilka sposobów. Dzięki temu można wybrać najlepsze rozwiązania.

  • Sitodruk może być stosowany do znakowania niemal każdego rodzaju odzieży reklamowej, jednak musisz wiedzieć, że ciężar farby sprawia, że w przypadku materiałów premium mogą one stracić swoją wysoką jakość
  • Druk cyfrowy doskonale nadaje się do materiałów, które topią się w temperaturze nie mniejszej niż 180 stopni Celsjusza - w innym wypadku materiał straci jakość podczas przepuszczania go przez tunel suszący
  • Haft komputerowy jest idealny dla materiałów wodoodpornych, bo jest metodą najbardziej wytrzymałą ze wszystkich spośród metod znakowania odzieży reklamowej