Stacjonarny telefon biurowy – nadal dobry zakup!

2019-04-04

W biurach nadal stosuje się telefony stacjonarne, chociaż coraz częściej sami korzystamy z tych komórkowych. Dlaczego warto zdecydować się na stacjonarny telefon biurowy? Zapraszamy do sprawdzenia!

 

Pozostawanie w kontakcie z pracownikami, kontrahentami oraz klientami to mus w każdej firmie. Komunikację mogą zapewniać wtedy telefony komórkowe, ale również mogą być to modele stacjonarne – taki telefon biurowy https://www.axium.pl/oferta/telefon-ip-telefon-konferencyjny/ także może być strzałem w dziesiątkę w Twoim biurze!

 

Dlaczego warto zdecydować się na stacjonarny telefon biurowy? Jakie są jego główne zalety? Gdzie można zakupić tego rodzaju telefon biurowy dla swojej firmy?

 

Stacjonarny telefon biurowy – zawsze na miejscu

W przeciwieństwie do telefonów komórkowych stacjonarny telefon biurowy będzie znajdował się zawsze na miejscu, czyli w biurze.

 

Urządzenie tego rodzaju może działać po podłączeniu go do sieci telefonicznej w danym obiekcie, ale również w sprzedaży możemy znaleźć telefony, które działają przez internet, czyli wykorzystują technologię VoIP – mówimy wtedy o telefonach VoIP albo IP.

 

Szeroka gama dodatkowych funkcji

Stacjonarny telefon biurowy to urządzenie, które pozwala na wykonywanie połączeń wychodzących i odbieranie tych przychodzących. Dodatkowo, oferuje również szereg dodatkowych funkcji w zależności od modelu.

 

Przykładowe funkcje stacjonarnych telefonów biurowych:

·        prezentowanie stanu połączenia i innych informacji na wyświetlaczu LED

·        książka adresowa – przechowuje numery telefonów

·        lista ostatnich połączeń, w tym także połączeń nieodebranych

·        przyciski szybkiego wybierania – pozwalają na błyskawiczne wykonanie połączenia z zaprogramowanym pod danym przyciskiem numerem

·        wybór dzwonków i poziomu ich głośności – w wybranych modelach można przypisywać także dzwonki do konkretnych numerów

·        zawieszanie połączeń i wyciszanie połączeń

·        identyfikacja abonenta – telefon pokazuje numer, z którego odbywa się połączenie

·        możliwość podłączania dodatkowych słuchawek do urządzenia – jeden telefon obsługuje wtedy kilka słuchawek

 

Bez problemu rozładowanej baterii

Decydując się na telefon biurowy stacjonarny, nie musimy również narażać się na problem rozładowanej baterii. Urządzenie przez cały czas może być podłączone do sieci, dlatego może stale działać – także wtedy, gdy biuro zakończyło już pracę.

 

Gdzie kupić dobry telefon biurowy?

Obecnie sprzedaż stacjonarnych telefonów biurowych prowadzona jest przede wszystkim przez firmy, które specjalizują się w tym właśnie zakresie.

 

Zamówienie na stacjonarny telefon biurowy można złożyć również całkowicie przez internet – z ofertami można zapoznać się już teraz on-line, a następnie od razu zrobić zakupy. Wybrany model telefonu zostanie dostarczony do klienta nawet w ciągu kilku dni od momentu złożenia zamówienia.