Legalnie z Totolotkiem!

Firma Totolotek to jeden z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Swój sukces te bardzo dobrze prosperujące przedsiębiorstwo zawdzięcza nie tylko wyjątkowo atrakcyjnej ofercie, ale także rozwojowi, który jest nieustannym celem Totolotka. Niech świadczy o tym bardzo duża liczba punktów przyjmowania zakładów bukmacherskich. W całej Polsce jest ich kilkaset gdzie gracze mogą przyjść i wytypować wybrane przez siebie wydarzenia sportowe. Sami decydują za jaką stawkę zawrą zakłady sportowe a następnie oczekują na wyniki obstawionych przez siebie spotkań. Jeśli wszystkie typy na kuponie były poprawne, Totolotek wypłaca stosowną wygraną. Kursy oferowane przez bukmachera Totolotek są bardzo atrakcyjne, dlatego wygrane osiągane u tego, legalnego bukmachera mogą być niezwykle wysokie.

Firma Totolotek postanowiła jednak iść z duchem czasu i kilka lat temu uzyskała (jako nieliczna) pozwolenie Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich przez Internet. Chociaż niektórym ludziom może wydawać się, że każdy bukmacher w Internecie jest legalny, to prawda jest zgoła inna. Gra u nielegalnych bukmacherów to poważne wykroczenie, a pieniądze zdobyte w ten sposób są nieopodatkowane i zostaną zarekwirowane przez stosowny Urząd, jeśli ten tylko o tym się dowie.

Wydaje się, że jest to „wystarczająca zachęta” by przekonać do gry u legalnego bukmachera internetowego jakim jest Totolotek. Nie warto ryzykować, ponieważ oferta firmy Totolotek nie rożni się niczym na minus w stosunku do nielegalnych bukmacherów. Znajdziemy tutaj te same wydarzenia sportowe, bardzo podobne kursy i niezwykle ciekawe bonusy, z tą różnicą, że wszystko odbywa się legalnie. Jeśli dzięki zakładom bukmacherskim zarobisz pieniądze w Totolotku to nie masz się o co martwić, bo firma te pieniądze opodatkuje w Twoim imieniu, a ty możesz spokojnie je wydawać.

Tymczasem gdybyś zdobył zarobek z zakładów bukmacherskich u bukmachera nielegalnego to bardzo możliwe, że poniesiesz konsekwencje prawne i finansowe, więc wobec tego nie warto ryzykować gry u bukmacherów internetowych, którzy nie mają stosownych pozwoleń do takiej działalności w Polsce.

Firma Totolotek pragnie jednak rozwijać się i przedstawiać coraz to lepszą ofertę dla swoich klientów, czego przykładem może być bardzo atrakcyjny bonus oferowany swoim klientom. Każdy nowy użytkownik, który zarejestruje się do zakładów bukmacherskich w Internecie otrzyma od firmy Totolotek 100 % bonus dla pierwszej wpłaty do depozytu nieprzekraczającego 500 zł. Oznacza to, że wpłacając dokładnie pół tysiąca złotych do konta gracza zostaje przypisane dokładnie tyle samo, dzięki czemu na grę posiadamy aż 1000 zł, czyli kwotę bardzo dużą.

Na podstawie oferowanego bonusu, a także atrakcyjnych kursów można stwierdzić, że firma Totolotek to nie tylko bardzo atrakcyjny bukmacher, ale także (a może przede wszystkim) legalny bukmacher, u którego warto grać ze względu na wszystkie wymienione powyżej korzyści. Jest to naprawdę dobra oferta, z której warto skorzystać i zarejestrować się u polskiego bukmachera.

https://www.totolotek.pl

 
  • dodano: 21.03.2016 10:18
  • autor: Joanna Jeż
  • Komentarzy ()
 
 

Partnerzy