Kolejne spotkanie EL MŚ: Polska tym razem zmierzy się z Czarnogórą!

Z pewnością wielu fanów piłki nożnej nie może się doczekać spotkania Polski z Czarnogórą. Mecz, który odbędzie się już 8 października, jest jednym z najbardziej oczekiwanych spotkań w fazie grupowej MŚ, tuż po meczu z Danią i Armenią (przegrany 0:4 przez Polaków i następnie wygrany 6:1) ze względu na to, że Polacy muszą bacznie przyglądać się sytuacji w swojej tabeli i już teraz, najlepiej zapewnić sobie kolejne 3 punkty w eliminacjach, chcąc liczyć na piewsze, lepsze miejsce w grupie.

Przypominamy, iż Polska wychodząc z pierwszego miejsca w grupie, uzyskuje możliwość konfrontacji ze słabszym przeciwnikiem, co daje drużynie Nawałki przewagę już na samym początku Mistrzostw Świata, które odbędą się w Rosji.

Jak wygląda aktualnie kadra Polaków ?

Z pewnością cieszy powrót Grzegorza Krychowiaka, który jest wreszcie w optymalnej formie, ze względu na aktywne występy w nowej drużynie. Jego forma na boisku bedzie potrzebna, ponieważ odkąd Krychowiak nie gra na swojej pozycji, środek pola nie prezentuje się zbyt ciekawie...

Oprócz tego, warto również nadmienić sytuację Robera Lewandowskiego, który aktualnie jest rządny bramek. Ostatni mecz Ligi Mistrzów z PSG był bardzo złym i aktualnie Robert Lewandowski na pewno jest w potrzebie strzelenia kolejnych goli, aby odblokować się i pokazać swoją wartość na boisku.

Niestety źle wygląda sytuacja Arkadiusza Milika, którego nie zobaczymy przez długi czas na boisku, zarówno w Napoli, jak i w Reprezentacji Polski.

Gdzie oglądać mecz ?

Wszystkich zainteresowanych wspólnym kibicowaniu Polakom, serdecznie zapraszamy już w niedzielę, 8 października, o godzinie 18:00 na stadion Narodowy, bądź teź przed telewizory.

Mecz będzie transmitowany w TVP. Będą również liczne relacje na Facebook, między innymi poprowadzi je bukmacher internetowy, która sponsoruje wiele Polskich drużyn, w tym Śląska Wrocław.

Zachęcamy wszystkich do gorącego dopingu, którego nasza reprezentacja w tym momencie potrzebuje, aby rozegrać dobre spotkanie!

 
  • dodano: 07.10.2017 08:43
  • autor: Joanna Jeż
  • Komentarzy ()
 
 

Partnerzy