Copa Libertadores 2013

GRUPA 1 GRUPA 2 GRUPA 3 GRUPA 4

GRUPA 5 GRUPA 6 GRUPA 7 GRUPA 8

Pierwszy finał Libertadores San Lorenzo! 0:5 nie do odrobienia dla Bolivar!

Argentyńskie San Lorenzo po raz pierwszy w historii zagra w finale Copa Libertadores! Zespół Edgardo Bauzy przegrał w rewanżu w La Paz z Bolivar 0:1, ale zaliczka z pierwszego spotkania dała im awans!

 

Defensor stłamsił rywala, ale w finale Libertadores Paragwajczycy!

Nacional Assuncion po raz pierwszy w historii zagra w finale Copa Libertadores! Paragwajczycy przegrali dziś w nocy z Defensorem Sporting 0:1, ale dzięki zaliczce z pierwszego meczu, zagrają o najważniejsze klubowe trofeum w Ameryce Łacińskiej!

 

Półfinał Copa Libertadores: Defensor dziś ofensywnie!

Dziś w nocy rozpoczniemy rewanże półfinałów Copa Libertadores! Defensor Spoting spróbuje odrobić dwubramkową stratę z meczu z Nacionalem Asuncion! A jutro formalności  powinni dopełnić piłkarze San Lorenzo.

 

Klątwa półfinału San Lorenzo zdjęta w 5-gwiazdkowym stylu! Rzeź nad Bolivar!

Przed półfinałem Copa Libertadores San Lorenzo de Almagro – Bolivar przewidywaliśmy, że to może być wspaniałe spotkanie. Przyznajemy jednak, że mieliśmy coś innego, niż 5-gwiazdkową masakrę, jaką zgotowali Boliwijczykom gracze Edgardo Bauzy. Przynajmniej z obrazkiem w zapowiedzi trafiliśmy idealnie.

 
Czy San Lorenzo przełamie dziś fatum półfinałów Copa Libertadores?

Przeklęty półfinał San Lorenzo i kopciuszek z Boliwii! Dziś drugi półfinał Copa Libertadores 2014!

W drugim półfinale Copa Libertadores dziś w nocy staną na przeciwko siebie 15-krotny Mistrz Argentyny San Lorenzo de Almagro i boliwijski kopciuszek Bolivar, który jednak w poprzedniej rundzie wyeliminował już argentyński zespół.

 

Nacional jedną nogą w półfinale! Wspaniały debiut Montenegro!

Pragwajski Nacional krok bliżej finału Copa Libertadores! „La Academia” pokonali dziś w nocy urugwajski Defensor Sporting 2:0 i przed przyszłotygodniowym rewanżem są w komfrotowej sytuacji!

 

Wraca Copa Libertadores! Dziś pierwszy półfinał!

Dziś w nocy powraca Copa Libertadores! W walce o najwazniejsze klubowe trofeum w Ameryce Południowej pozostały już tylko 4 zespoły, a dziś w pierwszym półfinale zmierzą sie paragwajski Nacional z urugwajskim Defensorem!

 

Copa Libertadores - tylko remis Fluminense

Brazylijska drużyna w ćwierćfinale rywalizuje z paragwajską Olimpią Asuncion. Faworytem jest Flu ale remis w pierwszym spotkaniu znacznie utrudnia zadanie, jakim jest awans do półfinału rozgrywek.

 

Znamy komplet ćwierćfinalistów Copa Libertadores

Poznaliśmy ostatnie dwa zespoły, które zagrają w ćwierćfinale Pucharu Wyzwolicieli. Drużyny z Kolumbii i Paragwaju pokonały bardziej utytułowanych rywali z Brazylii i Argentyny.

 
 

Partnerzy