Philadelphia Union świetnie finiszuje preseason, Toronto pokonane!

Ostatni weekend "MLS Preseason" za nami! W ostatni weekend poprzedzający start sezonu 2016 odbyło się aż 11 spotkań z udziałem 15 drużyn MLS. Sprawdź jak wypadli Twoi ulubieńcy! Philly lepsi od Toronto!

Philadelphia Union - Toronto FC 1:0

PHILADELPHIA UNION:
Andre Blake - Fabinho, Anderson, Ken Tribbett, Keegan Rosenberry,  Brian Carroll,  Vincent Nogueira, Chris Pontius, Ilsinho (Sebastien Le Toux 75’), Leo Fernandes, C.J. Sapong

TORONTO FC:
Clint Irwin - Justin Morrow, Drew Moor, Michael Bradley, Will Johnson (Jay Chapman 68’), Benoît Cheyrou (Mo Babouli 45’), Sebastian Giovinco, Jonathan Osorio, Damien Perquis, Mark Bloom (Hagglund 77’), Tsubasa Endoh (Daniel Lovitz 78’)

Kartki: Bradley ('33), Bloom ('38), Moor ('79) - wszyscy Toronto

Statystyki
Faule: Toronto 10, Union 4
Rzuty rożne: Toronto 3, Union 2
Strzały (celne): Toronto 9(5), Union 5(2)

Skrót:

Philly:
Jedynego gola meczu zdobył w 60. minucie CJ Sapong.  Mecz odbywał się w St. Petersburgu na Florydzie na Al Lang Stadium.

Bramkarz Union Andre Blake zaliczył pierwsze czyste konto w 2016 roku, broniąc 5 celnych uderzeń ze strony rywali. Ekipa Zolos w końcówce okresu przygotowawczego zanotowała zwyżkę formy, zaliczając 3 czyste konta z rzędu, a tracąc tylko jednego gola w ostatnich 4 meczach.

W 1. kolejce:
niedziela (6 marca): FC Dallas - Philadelphia Union (21:00 polskiego czasu)

TFC:
- Byliśmy lepsi w drugiej połowie, mobilniejsi i dłużej utrzymwaliśmy się przy piłce. Jednak wciaż musimy zagrać lepiej w meczu otwarcia (z Red Bulls 6 marca o 19:30 polskiego czasu). Nie mamy żadnych wymówek, będziemy gotowi w niedzielę. - mówił po meczu trener Toronto Gregg Vanney.

Najlepszą okazję dla TFC miał Seba Giovinco, ale jego uderzenie w drugiej połowie trafiło w słupek.

niedziela (6 marca): New York Red Bulls - Toronto FC (19:30 polskiego czasu)