Okiem kibica

W Australii też mają kibolstwo

Football Federation Australia (FFA) poinformowała, że wyciągnie konsekwencje wobec klubów Melbourne Victory i Western Sydney Wanderers za niedopilnowanie swoich fanów, podczas spotkania pomiędzy tymi drużynami na AAMI Park w Melbourne 28. grudnia 2013 roku.

 

"Gliwice miasto żaboli" - prawda czy mit?

Sobotnie derby Śląska pomiędzy Piastem Gliwice a Górnikiem Zabrze są piłkarskim świętem w całym mieście. Wyjątkowo do tego spotkania podchodzą i kibice miejscowych, i... "Trójkolorowych" z Gliwic.

 

Garstka nie zapomniała o niezliczonych

Na mecz reprezentacji Polski z Ukrainą do Charkowa wybrała się garstka kibiców - zaledwie 51.  Ci, którzy przybyli, oprócz trzymania kciuków w trakcie meczu za biało-czerwonych na boisku, oddali hołd innym bohaterom.

 

Panathinaikos vs Olympiakos - nowe rozdanie?

Wojna futbolowa pomiędzy dwoma potężnymi ateńskimi klubami trwa od dziesięcioleci. Czy tym razem przekroczono nowe granice?

 

Walki z kibolstwem ciąg dalszy - nie pijcie piwa pod stadionem!

Na stronie internetowej katowickiej Gazety Wyborczej ukazał się "artykuł" niejakiego "pieta", o tym, jakie to grzechy mają groźni kibole GKS-u Katowice i Polonii Bytom. Pewnie pomyślicie - znowu piszą o zorganizowanych grupach przestępczych, narkotykach, ustawkach. Nic z tych rzeczy! 

 

Puchar Szkocji kibicowsko

W finale Scottish Cup naprzeciwko siebie stanęły jedenastki Celtiku i Hibernianu. Na boisku górą byli Celtowie, na trybunach spotkanie było bardziej wyrównane.

 
 

Partnerzy