O mnie

Prowadzę bloga z pasji i dla zabicia rutyny. Od samego początku skupiam się na tym, żeby przekazywać swoim czytelnikom wiedzę i porady, z których będą mogli skorzystać. Tworzę, ponieważ lubię, ale i dlatego, że chcę polepszać osobisty warsztat – przez co jestem otwarty na wszelkiego rodzaju uwagi, tudzież chociażby krytykę oczywiście konstruktywną).
Czytaj i podziel się przemyśleniami
Zapraszam każdego, kto chce spędzić nieco miłych minut, czytając na niezwykle zróżnicowane tematy. Nie ograniczam się i oceniam rzeczywistość, jaka mnie dotycy. Oczywiście wszyscy mamy zróżnicowany punkt postrzegania i różne poglądy, dlatego też zdaję sobie sprawę z tego, że nie ze wszystkim będziesz się zgadzać. Nie zastanawiaj się więc nad opublikowaniem kilku słów od siebie, nawet jeśli okażą się one negatywne – dzięki tego typu komentarzom mam możliwość się rozwijać.
Czy warto mnie czytać? Polecam sprawdzić na start kilk tekstów – jeżeli się spodobają, zapraszam do dalszego odkrywania bloga. Jest on dosyć rozbudowany, w związku z czym mam nadzieję, że każdy będzie mógł wykopać tutaj coś dla siebie!