Trenerka

Wygraj kontrakt w zespole lidera Ekstraklasy! Startuje rejestracja do Piłkarskiego Diamentu 2.0

Jeśli masz 16-22 lata, marzy Ci się kariera piłkarska i chcesz wystąpić w programie telewizyjnym – za chwilę może zmienić się Twoje życie. Wystarczy, że poświęcisz minutę, by zarejestrować się w systemie Piłkarski Diament 2.0. Do wygrania: profesjonalny kontrakt z liderem Ekstraklasy Piastem Gliwice i 25 000 złotych.

 

Next Level reprezentacji USA - czy Klinsmann go już osiągnął?

Amerykańska Federacja Piłki Nożnej ogłosiła, że Jurgen Klinsmann przedłużył kontrakt na stanowisku selekcjonera reprezentacji narodowej USA. Oznacza to, że Niemiec z drużyną Yanks będzie związany do 2018 roku. Z tej okazji przyjrzeliśmy się, jak zmieniała się reprezentacja Stanów Zjednoczonych pod jego orędownictwem i co tak naprawdę jest magicznym „next level”, o jakim ciągle powtarza Klinsmann.

 

Trening stałych fragmentów gry - cz. 2

Stałe fragmenty gry to nieodzowna część piłkarskiego rzemiosła. Rzut rożny, rzut wolny, rzut z autu czy rzut karny - trener Marek Dragosz przedstawia ćwiczenia doskonalące każdy z w/w elementów. Dzisiaj druga część treningu.

 

Trening stałych fragmentów gry - cz. 1

Stałe fragmenty gry to nieodzowna część piłkarskiego rzemiosła. W dwóch częściach przedstawimy Wam szczegółowy opis 2-godzinnego treningu przyswajającego tę właśnię część gry w piłkę nożną. 

 

System 1-4-4-2 - nauczanie początkowe

Przedstawiamy schemat pełnego treningu nakreślającego taktykę 1-4-4-2, autorstwa Marka Dragosza, znanego trenera z Małopolski a także trenera reprezentacji Polski w AMP Futbolu.

 

Jak będzie wyglądała Barcelona bez Messiego?

Zastanawiamy się jednak jak będzie wyglądała gra zespołu Blaugrana przez okres czasu, w którym Leo nie będzie mógł wspomóc poczynań ofensywnych Barcelony.

 

Piłkarskie Kuźnie Talentów cz.1

Dzisiejszym artykułem zaczynamy niejako cały blok poświęcony najlepszym oraz największym akademiom piłkarskim, które od lat cieszą się świetną opinią w świecie futbolu, oraz co najważniejsze regularnie przynoszą ogromne „zyski” pierwszym zespołom. Dowiecie się między innymi o tym, czemu akademia Ajaxu uważana jest za najlepszą na świecie, i jaka jest filozofia naboru zawodników do pierwszego zespołu drużyny Barcelony.

 

Zmiany w taktyce Barcelony - materiał video

Na krótkim material filmowym można szybko zauważyć, jak zmieniła się taktyka FC barcelony za "rządów" argentyńskiego szkoleniowca.

 
 

Partnerzy